• EVIDENCE PORADCŮ
  • HLÍDÁNÍ LICENCÍ A JEJICH EXPIRACE
  • HLÍDÁNÍ PLATNOSTI INTERNÍCH SMLUV
  • NASTAVENÍ INDIVIDUÁLNÍCH MARŽÍ
  • EVIDENCE OSOBNÍCH A ZÍSKATELSKÝCH ČÍSEL
  • PŘIŘAZENÍ DOKUMENTŮ K PORADCŮM
  • NASTAVENÍ INDIVIDUÁLNÍHO STORNOFONDU
  • NASTAVENÍ INDIVIDUÁLNÍHO OPRÁVNĚNÍ

Rychlý přehled a jednoduché nastavení

Funkce slouží k evidenci všech uživatelů systému, jejich snadnému vyhledávání a nastavení. Poradcům můžete nastavovat různé produktové marže, přidávat je do skupin k hromadným e-mailovým upozorněním, nebo třeba evidovat jejich účast na firemních událostech. Neméně důležitá je také správa stornofondových účtů, jejich nastavení ať už hromadné nebo individuální. V rámci oprávnění pak můžete nastavit jednotlivým poradcům nebo skupinám poradců přístupy do všech sekcí systému, nebo je úplně zablokovat.

Výpis poradců/uživatelů systému
Nastavení licencí a produktových licencí poradců

Evidence a hlídání licencí poradců

Snadné hlídání poradců zajišťuje nastavení klasických nebo produktových licencí. Jednoduše nastavíte poradci licence produktů a systém za Vás pohlídá, aby poradce nedostal vyplacenou provizi za produkt, na který nemá licenci.

Hlídání expirace vnitrofiremních smluv

Máte s poradci uzavřené termínované smlouvy? Žádný problém, nastavte u poradce firemní smlouvu s koncem platnosti a systém Vás v pravý čas upozorní na její konec. Navíc smlouvu můžete k poradci připojit v jeho dokumentech.

Nastavení firemních smluv s poradci

Přidaná informační hodnota

V systému mají poradci kdykoliv k dispozici své výplatní lístky ke stažení, díky přehledu mohou sledovat svůj příjem v čase, počty nově uzavřených smluv nebo třeba hodnotu peněz z provizí, které jim nebyly vyplaceny kvůli intervencí smluv. Dále jsou automaticky upozorňováni na důležité novinky v produktech, pořádání firemních událostí, svátky klientů nebo výročí smluv. Díky tomu budou mít vždy a včas aktuální informace, které ušetří dnes velmi potřebný čas, ulehčí jejich práci a povede k dlouhodobé spokojenosti.

Chcete vědět více informací?

Jakékoliv další otázky s námi můžete probrat po telefonu, nebo nám napište zprávu pomocí formuláře.

Kontaktujte nás