• VŠECHNY SMLOUVY NA JEDNOM MÍSTĚ
  • SNADNÉ VYHLEDÁVÁNÍ
  • EVIDENCE INTERVENCÍ
  • STAVY SMLUV (KOMPLETNÍ, NEKOMPLETNÍ, MOŽNOST NEVYPLÁCET PROVIZI, …)
  • ZOBRAZENÍ HISTORIE ÚPRAV
  • AUTOMATICKÉ PŘIŘAZENÍ DOKUMENTŮ
  • HROMADNÝ EXPORT SMLUV
  • POKROČILÁ FILTRACE
  • NASTAVENÍ POVINNÝCH POLÍ DLE PRODUKTU
  • AUTOMATICKÉ DOPLNĚNÍ INFORMACÍ O KLIENTOVI
  • SPOLUPRACOVNÍCI, TIPAŘI A DALŠÍ

Přehledná evidence a pokročilá filtrace

Evidence smluv přináší možnost uchovávat veškeré informace o smlouvách, jejich předchozích verzích, nastaveních, dokumentech a dalších informacích bezpečně a přehledně na jednom místěDíky rozsáhlé nabídce filtrů lze vyhledávat pojistné smlouvy dle její kompletnosti, data platností, nebo data posledního proplacení smlouvy a dále s nimi pracovat.

Evidence intervencí, nevyplácení došlých provizí

Jakmile ke smlouvě nejsou přiloženy povinné dokumenty, jako by nebyla. Proto v našem systému můžete nastavit smlouvu jako nekompletní, do poznámky zapsat důvod a systém za Vás pošle upozornění poradci a nevyplatí žádnou provizi, dokud nebude vše v pořádku. Nevyplacení provizí můžete nastavit i z jiných důvodů než kvůli smluvním intervencím, poté bude systém držet došlé provize tak dlouho, dokud vyplacení zase neobnovíte. 

Automatické přiřazování dokumentů

Chcete ušetřit čas přiřazováním a nahráváním dokumentů ke smlouvám? Máme pro Vás hned dvě řešení! Rychlým způsobem je odeslání e-mailu do systému s číslem dané smlouvy v předmětu a potřebnými dokumenty v příloze. Systém si stáhne potřebné informace a rovnou je ke smlouvě nahraje. Takto můžete třeba vyřešit také povinné uchování informací dle směrnice IDD o informování klienta. Poradce pošle klientovi e-mail s povinnými dokumenty, zapíše do předmětu číslo smlouvy a vloží systémový e-mail do kopie. Informace o odeslaném e-mailu se pak přiloží přímo ke smlouvě. Druhou možností je hromadné nahrání všech souborů na jedno místo a software je dle čísla smlouvy přiřadí do evidence ke konkrétním smlouvám. 

Hlídání povinných polí a další pokročilá nastavení

Různé skupiny finanční produktů (autopojištění, stavební spoření, hypotéky, investice, aj.) vyžadují evidenci jiných údajů u smluv. Abyste nemuseli myslet na to, která pole vyplnit a která ne, lze si vytvořit šablony smluv dle pojistných produktů, díky kterým se Vám u smluv automaticky zobrazí pouze pole, které chcete evidovat. Mezi další pokročilá nastavení také patří možnost zvolit u jednotlivých polí zda jsou povinná nebo nepovinná a tím zmenšit chybovost při zadávání. Samozřejmostí je hlídání úprav na smlouvě, nebo zobrazení dřívějších verzí. 

Chcete vědět více informací?

Jakékoliv další otázky s námi můžete probrat po telefonu, nebo nám napište zprávu pomocí formuláře.

Kontaktujte nás